چربی سوزی شکم و پهلو در خانه + باشگاه + لیزر – جوان ایرانی

بر خلاف میوه تازه که سرشار از فیبر و مواد مغذی سالم هستند، میوه خشکشده حاوی مقدار زیادی قند است. از آنجا که موهای چرب دارای pH کم هستند، شستشو با سرکه سیل ممکن است تعادل pH آن را بازیابی کرده و ترشح چربی اضافی پوست سر شما را کنترل کند. ۴ – بطری حاوی سرکه را تکان دهید و مقداری به سرخود بزنید سپس آبکشی نمایید . بعد از زدن ماسک روس آن نایلون بکشید و ۵ الی ۳۰ دقیقه صبر کنید ؛ سپس آبکشی نمایید .

بعد از ۲ دقیقه موهای خود را با دست ماساژ دهید . موهای خود را ببندید یا با گیره مو آن را در جایی ثابت کنید . در این قسمت میخواهیم به بررسی مقوله چربی سوزی شکم و پهلو بپردازیم و برای آن راهکارهایی از جنبههای مختلف فعالیتهای ورزشی، تغذیه و دمنوشها، داروها و نیز استفاده از روشهای درمانی مدرن مانند چربی سوزی با لیزر ارائه نماییم. چربی پوست سر یک روغن طبیعی (سبوم) است که از موهای شما محافظت و تغذیه می کند.

اسیدیته آن می تواند سطح PH پوست سر شما را متعادل کند. وجود اسید استیک در سرکه سیب ویژگی های متعادل کننده pH را به آن می دهد. پس از شستن با پاک کننده، موهای خود را با محلول سرکه سیب بشویید. موهای خود را با یک پاک کننده ملایم بشویید. هر هفته وسایلتان را با یک شوینده ملایم تمیز کنید و حتما برس موی گزارتان را خشک کنید تا آسیب نبیند. موی چرب و بلند نیاز به مراقبتهای فراوان دارد .

اولازهمه از شامپوهای مخصوص موی چرب و حاوی سولفات استفاده کنید و در صورت تحریک شدن پوست ، خشک شدن زیاد مو و دیگر مشکلات از شامپوهای بدون سولفات ( sulfate-free ) استفاده کنید . در هر ۲ الی ۴ بار شستشو یکبار از این شامپوها استفاده کنید . شما هر یک از نواحی بدن خود را که چربی اضافی دارد را باید روزانه دو مرتبه با این محصول ماساژ دهید تا به مرور زمان آن چربی ها کمتر شود. سر را با آب جوی دو سر شستشو دهید . دو تا سه قاشق غذاخوری سرکه سیب را به یک فنجان آب اضافه کرده و خوب مخلوط کنید.

سرکه سیب و جوششیرین را امتحان کنید . ۳ – بطری حاوی جوششیرین را تکان دهید و مقداری به سرخود بزنید سپس آبکشی نمایید . جوششیرین و پودر تالکوم نیز در جذب چربیها مؤثر هستند . بسیاری از افراد از سرکه رقیقشده برای براق کردن مو ( مخصوصاً برای موهای شکننده ) و تمیز کردن استفاده میکنند که البته برای بعضی از افراد مؤثر نیست . آنها تنها وقت ما را میگیرند و روند کاهش وزن رو طولانی و یا حتی غیر ممکن میکنند.

الکل و دخانیات، روند بهبودی را به تاخیر می اندازند و سرعت خوب شدن فرد را کاهش می دهند. توصیه میشود که چند هفته پیش و پس از عمل از کشیدن سیگار و مصرف هر نوع دارو یا مکملی که خون را رقیق میکند اجتناب کنید تا از هرگونه کبودی یا مشکلات مربوط به ریکاوری (بهبودی) جلوگیری شود. اگرچه دوره نقاهت در تزریق چربی نسبتاً کوتاه می باشد، اما بیماران باید زمان کافی برای بهبودی مناسب را داشته باشند. از طرف دیگر بیشتر چربی مو مربوط به موهای نزدیک ریشه است بنابراین ممکن است کوتاه کردن مو زیاد کمک کنند نباشد .

اسپری شامپو خشک را در فاصله ۱۵ سانتیمتری مو گرفته و روی ریشه مو ، موهای نزدیک به ریشه و مناطق چرب مو اسپری کنید سپس به مدت ۲ دقیقه صبر کنید . روش های زیر بهترین راه کارها برای کمک به کاهش وزن در افراد چاق است و در ترکیب با هم می توانند در مدت زمان بسیار اندک و در بهترین و ایمن ترین حالت وزن افراد چاق را کم کنند. ۱ قاشق جوی دوسر خشک را در نصف پیمانه آب ریخته و به مدت ۲ دقیقه بجوشانید . آزمایشگاهی در کلیولند نیز پس از تصفیهٔ روغن زیتون اعلام میکند که این روغن میتواند میزان چربیها را در خون ̎لورنزو̎ به نصف کاهش دهد ولی نمیتواند جلوی پیشرفت بیماری را بگیرد.

این احتمال همچنان وجود دارد که اگرچه لپتین در درمان چاقی بیاثر بود اما ممکن است برخی از بیماران مبتلا به چاقی همچنان از استفاده آن به عنوان داروی ضد چاقی بهرهمند شوند. با توجه به بررسی سیستماتیک و متاآنالیز 2016، رژیم های غذایی حاوی MUFA احتمال دارد برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مفید باشد. مقدار تری گلیسیرید در دیابت ، انسداد مجاری کبدی و بیماری های کبدی و تغییرات هورمونی تغییر می کند .

یک مطالعه تحقیقاتی نشان می دهد که استفاده از روغن درخت چای ضد میکروبی روی پوست سر شما می تواند چربی و خارش ناشی از شوره سر را کنترل کند. برای موهای چرب مدل موهایی که مو را سفت و باهم ( انبوه ) نشان میدهد بهتر از مدل موهای شل است ؛ زیرا کمتر چربی موها را نشان میدهد . تحقیقات نشان داده است که خیار خواص ضددیابت، آنتی اکسیدان، سمزدایی دارد و برای درمان سوزش پوست و یبوست مورد استفاده قرار میگیرد. مقدار تری گلیسیریدها و کلسترول به سن و جنس بستگی دارد. که از آب سیب، سرکه و روغن آرگان تشکیل شده است، مقدار ترشحات غده های چربی را کنترل می کند.

۲ – یک بطری دیگر را با ۵۰% آب و ۵۰% سرکه پرکنید . ۶ – اگر بازهم مو چرب بود بگذارید سرکه ۱۰ دقیقه روی مو بماند سپس آبکشی نمایید . مخلوط را روی پوست سر و مو ماساژ دهید و بگذارید ۵ دقیقه بماند سپس آبکشی نمایید . 5 قطره روغن درخت چای را به 30 میلی لیتر روغن حامل اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. ۱ تا ۲ لیمو را آبگیری کرده و با ۱ پیمانه آب ( ۲۴۰ میلیلیتر ) رقیق کنید . بعد از آن چشمهای خود را با آب ولرم شست و شو دهید.

دیدگاهتان را بنویسید