انواع روشنائی های جدید – فروشگاه مانی نیرو

کلینیک پوست و موی رز در این مقاله به این سوال پر تکرار بین مراجعین عزیز این مجموعه پاسخ میدهد: بعد از تزریق چربی چه نکاتی را باید رعایت کرد ؟ نکته که باید هنگام خواب و استراحت به آن دقت کنید قرار گیری سر نسبت به بدن است. شامپو کاهنده چریی فولیکا (Fulica) باعث کاهش چربی بیش از اندازه پوست سر می شود. به علاوه ماندگاری چربی در محل تزریق بالا بوده و حالت بسیار طبیعی را برای ناحیه مورد نظر ایجاد می کند. در نتیجه دریافت پروتئین بیشتر به بالا بردن سوخت و ساز بدن میانجامد.

نکته: مقدار Hgb در بارداری کاهش می یابد چون با اینکه خونسازی کمی بیشتر شده است اما حجم مایع بدن و خون بالا رفته و مقدارکلی هموگلوبین در هر دسی لیتر آن کاهش می یابد. غبغب وقتی ایجاد می شود که لایه های چربی اطراف گردن جمع شوند و غذاهایی که چربی های اشباع شده دارند هم کلسترول را بالا میبرند و باعث انسداد شریان می شوند و هم چاقی را در پی دارند. بیشتر بیماران در ناحیه باسن، ران یا شکم، ذخیره چربی در اختیار دارند.

از آنجایی که کل چربی برداشت شده و انتقال داده شده به ناحیه جدید، زنده نمی ماند و قابل رشد نمی باشد، بنابراین در روند لیپوساکشن، مقدار چربی برداشت شده اغلب بیشتر از چربی مورد نیاز برای پر کردن ناحیه درمان می باشد. مناطق تحت درمان را ماساژ ندهید: یکی از عوامل بسیار موثر در ریزش سلولهای چربی بعد از تزریق چربی، ماساژ و دست کشیدن بر روی ناحیهای است که انتقال چربی به آن انجام شده است. در تزریق چربی شما میتوانید بدون محدودیت به پر کردن نواحی مختلف صورت اعم از گونه،زاویه فک،چانه،خط خنده،شقیقه ناودان اشکی؛زیر چشم؛خط بغض و اندوه ؛ اقدام کنید و همزمان اثرات معجزه بخش جوانی و شادابی و لیفت را به علت وجود سلولهای بنیادی در پوست خود تجربه کنید ،اثراتی که هایفو و دیگر روشهای موقتی هرگز نمی توانند جایگزین آن باشند.

درمقابل اگر چربی صورت شما به علت کاهش وزن و افزایش سن یا تاثیر آفتاب ،یا رژیم های غلط غذایی،بارداری و شیردهی در خانمها و کشیدن سیگار و رفتارهای غلط مانند اعتیاد به مواد مخدر از دست رفته ،یا منافذ باز و جوشها و اسکارهای جوش دارید میتوانید با تزریق چربی بدن خودتان پوست صورت را علاوه برجوانسازی و لیفت ،فرم دهی و زاویه سازی کرده و صورت را پر و حجیم کنید.

بالا رفتن از پلهها یک ورزش هوازی است و همان فوایدی را برای شما دارد که سایر ورزشهای هوازی دارند، درنتیجه شما هم وزن کم میکنید و هم قلب و ریههایتان تقویت میشود. چای زنجبیل از ریشه تازه یا خشک زنجبیل تهیه میشود. جگر مرغ حاوی مقادیر بالایی اسید فولیک است و از این رو به پیشگیری از نقایص مادرزادی جنین و تقویت باروری کمک میکند. اما به خاطر داشته باشید که ژلهای مرغوب هیالورونیک اسید از هر سی سی یک تا چهار میلیون تومان هزینه دارد و ماندگاری آنها بین شش ماه تا یکسال است که البته با توجه به وجود آنزیم هیالاز در بدن و سبک زندگی هر فرد این ماندگاری ممکن است متغیر باشد ،پس شما در تزریق ژل باید هزینه زیادی برای فرم دهی چند ناحیه از صورت بپردازید که با توجه به جذب ژلها و قیمت آن واقعا مقرون به صرفه نخواهد بود.

به طور مثال اگر تزریق چربی به صورت انجام شده ، باید روی کمر دراز بکشید. طی 1 هفته تورم و کبودی در صورت وجود خواهد داشت (هم در صورت و هم در ناحیهای که چربی از آنجا برداشت شده است) بنابراین برای تسکین این تورم و دردها باید ناحیه تزریق شده را مرتفع نگه داشت یعنی سر را رو به بالا گرفت و ترجیحا هنگام خواب از بالش بلند استفاده نمود. اگر میخوای در قبال سلامتیت مسولپذیر باشی باید تنبلی رو بزاری کنار و واقع بین باشی. بسته به وزن شما ، 5 of از وزن فعلی شما ممکن است یک هدف واقع بینانه باشد ، حداقل برای یک هدف اولیه.

نه تنها باعث کاهش وزن میشود بلکه هنگامیکه به همراه ورزش و یک رژیم غذایی انجام شود باعث افزایش استقامت میشود. وزن خود را ثابت نگه دارید: برای مراقبت پس از تزریق چربی، تا مدتی فعالیتها و رژیمهای لاغری را متوقف کنید زیرا کاهش وزن میتواند میزان چربی صورت شما را کاهش دهد. به گزارش دلگرم کافی نبودن میزان چربی بدن، موجب اختلال کارکرد در همه ی اعضا بدن می شود. مشکل هاضمه: وقتی به دلیل آسیب بافت کبد، میزان فعالیت آن کاهش مییابد، تولید آنزیمهای صفراوی کم میشود و سیستم گوارشی قادر به هضم کامل چربیها نیست بنابراین فرد پس از مصرف غذاهای چرب احساس ناراحتی و سنگینی معده دارد.

اگر جوانی صورتتان به علت افزایش سن،چاق و لاغر شدن متمادی و بر اثر عوامل محیطی از بین رفته است دوستان شادابی و شفافیت گذشته را ندارد و یا فقط قسمتهایی از صورت مثل لب ،زاویه فک و چانه و گونه تنها با هدف فرم دهی نیاز به تزریق داشته باشد پیشنهاد تزریق ژل میتواند بهترین گزینه باشد ،با توجه به اینکه تورم و کبودی ناشی از تزریق ژل بسیار ناچیز و فقط در قسمت لب ممکن است تورم یا گاها کبودی به وجود آید که در مدت زمان بسیار کوتاه یک تا دو روزه کاملا بر طرف میشود.

برای کاهش ورم و حتی کبودی استفاده از کمپرس سرد در روز اول بسیار کارآمد می باشد. 24 الی 48 ساعت بعد از تزریق چربی: طی یک الی دو روز اول بعد از تزریق چربی نباید به هیچ عنوان ناحیه تزریق را ماساژ داد، در معرض مستقیم نور آفتاب نباید قرار گرفت و استفاده از سالن سولاریوم را به تعویق انداخت. بهتر است بدانید که پس از تزریق چربی به صورت، چهره ای که چندسال جوانتر از چهره خود شما است انتظار شما را می کشد و هنگامی که شما خطوطی که باعث ایجاد چین و چروک در چهره شما شده بود ر ا از بین بردید به استقبال شما خواهد آمد و تعادل را به چهره شما می بخشد.

هفته اول پس از تزریق: برای مراقبت پس از تزریق چربی تا یک هفته اول بهتر است زمان خوابیدن به روی صورت قرار نگرفت و توصیه میشود افراد به صورت طاق باز بخوابند. بهتر است دو هفته از محل کار خود مرخصی بگیرید. بد نیست بدانید که در ساختار اولئیک اسید دو پیوند دو گانه، یکی در عامل کربوکسیل و دیگری در زنجیر هیدروکربنی بین کربن های 9 و 10 قرار دارد. در این میان اسیدهای چرب غیر اشباع چند پیوندی در تغذیه انسان اهمیت ویژه ای دارند که مهم ترین آنها اسید لینولنیک است ، این اسید چرب در بدن سنتز نمی شود .

نیاسین ها یا نیکوتینیک اسید. البته مواردی در این امر نیز دخیل هستند که جلوتر به آن ها می پردازیم. توصیه میشود در این مدت حتما از ضد آفتاب با طیف مناسب( ترجیحا SPF30) استفاده نمایید. ورزشهای پر تنش و شدید ممنوع: از انجام هرگونه فعالیت شدید خودداری کنید تا زمانی که پزشک به شما توصیه کند که انجام این کار بی خطر است و ماندگاری چربیها را تحت تاثیر قرار نمیدهد. لازم به ذکر است که اگر در دو هفته ابتدایی ، درد و ورم تشدید یافته با تب و لرز همراه شوند ، بدون معطلی باید به پزشک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید