آیا میدانید چربی قهوه ای چیست؟

پرو تئین ها و چربی های اشباع نشده موجود در بادام با گرسنگی مبارزه می کنند و خاصیت سیرکنندگی دارند بنابراین با مصرف بادام بسیاری از افراد وزنشان کاهش می یابد و چربی های شکمی خود را از دست می دهند. می توان مقدار شیر را به میزان بیشتر در نظر گرفته و مقدار بیشتری آب پنیر را برای مصرف حداکثر یک هفته تهیه نمود. مقدار کلسترول جگر سیاه تقریبا دو برابر گوشت قرمز کم چرب است و صد گرم آن تقریبا 1.5 برابر بیشتر از حد مجاز، کلسترول وارد بدن می کند.

اما لازم است قبل از انتخاب هر یک از این روش ها با پزشک پوست خود مشورت کرده و تفاوت های این دو روش را بدانید تا بهترین روش را انتخاب کنید. تصمیم در انتخاب بهترین نوع روش، بر اساس شرایط بیمار و با توجه به تشخیص دکتر پوست و مو انجام می شود. در روز انتقال چربی، شما داروی مسکن خفیف دریافت کرده و بر روی شما بیهوشی محلی انجام میشود تا از هر گونه ناراحتی یا درد در طول فرآیند انتقال چربی جلوگیری شود. دکتر متوجه میشود که جایگذاری آهسته و تدریجی، توانایی بدن شما را برای ایجاد نیاز به خونرسانی به پیوند چربی افزایش میدهد.

تزریق چربی دارای چند مرحله است که اولین مرحلهی آن استخراج چربی از بدن است. اما اگر موادغذایی خیلی سریع عبور کند فرصتی برای جذب مایعات آن نبوده و در نتیجه مدفوع به شکل فوق العاده آبکی دفع می گردد.دلیل بروز این حالت می تواند بدلیل افزایش یکباره مصرف فیبر یا عفونت باکتریایی یا ویروسی باشد. در واقع بسیاری از مردم کافئین را به عنوان یک چربی سوز مصرف می کنند و در دوران رژیم ، قهوه و چای بیشتری می نوشند ، اما اکثریت برای افزایش انرژی آن را مصرف می کنند .

ناتوانی در عمل پیوند چربی در “گرفتن” اغلب میتواند به جایگذاری نامناسب در حجم بسیار زیادی منجر شود. یکی از مزایای مهم چربی این است که حجم بسیاری از چربی ها را می توان تزریق کرد. سازمان بهداشت جهانی طرحی را برای ممنوعیت چربی های ترانس در سراسر جهان اعلام کرد. به گفته سازمان بهداشت جهانی علت بروز 60 تا 70 درصد بیماریهای حاد و مزمن در بدن سموم میباشد.

نکته: با مصرف موسیر آنتی اکسیدان ها در بدن بالا می رود و اگر به سرماخوردگی مبتلا شوید طول بهبود آن بسیار کوتاه خواهد بود. توصیه میشود که چند هفته پیش و پس از عمل از کشیدن سیگار و مصرف هر نوع دارو یا مکملی که خون را رقیق میکند اجتناب کنید تا از هرگونه کبودی یا مشکلات مربوط به ریکاوری (بهبودی) جلوگیری شود. این مغز مفید به دلیل داشتن ویتامین E به زیبایی پوست، مو و ناخن کمک میکند. پلاکتها سلولهای کوچکی هستند که به لخته شدن خون کمک میکنند.

اکسیداسیون در پیوند دوگانه به آرامی در هوا اتفاق می افتد. همانطور که می دانید بر اثر افزایش سن، پوست و مواد موجود در پوست مانند کلاژن ها الاستین ها و هیالورونیک اسید دچار تحلیل می شوند در نتیجه روند پیری و افتادگی پوست اتفاق می افتد و چروک های عمیقی در پوست به وجود می آید. در نهایت تومور و عروق شکننده زخم شده و خونریزی اتفاق می افتد. در نهایت سلولهای چربی غنیسازی شده در ناحیه مورد نظر تزریق میشوند. افزوده خواهد شد و نتیجه دراز مدت تنها افزایش سلولهای چربی و چاق شدن صورت نخواهد بود. نتیجه تزریق چربی معمولا بصورت پر شدن صورت و جوانسازی صورت خواهد بود و بنظر می رسد صورت بیمار به فورم چندین سال قبل خود نزدیک شده است، این تغییر همراه با پر شدگی نواحی از صورت که در طول زمان کوچک وآتروفیه شده اند خود را نشان می دهد و از طرفی باعث حالت بالا کشیدگی (لیفت) قسمت میانی صورت خواهد شد .

این چینها باعث میشود صورت مربعیتر به نظر آید. تحقیقهای کافی برای اطمینان از اینکه آیا ورزش باعث ایجاد چربی قهوه ای بیشتری میشود، وجود ندارد. آیا زخمی از انتقال چربی خواهید داشت؟ انگل «لینگواتولا سراتا» یا کرم زبانی شکل یکی از انگلهای مشترک بین انسان و دام است که شکل نابالغ آن انسان و سایر دامهای اهلی نظیر گوسفند و گاو را آلوده میکند. جراح شما سعی میکند به میزانی که احتمال دارد چربیها جذب شده و باقی نمانند، چربی بیشتری از ابتدا تزریق کند تا نتایج نهایی مطابق با خواستهی شما باشد اما در هر حال، از آنجایی که نتایج نهایی تزریق چربی غیرقابل پیشبینی است، ممکن است برای رسیدن به نتایج نهایی دلخواه نیاز به چند جلسه تزریق چربی باشد.

نتایج نهایی عمل تزریق چربی شما به این موضوع بستگی دارد که چه میزان از سلولهای چربی انتقال داده شده، زنده بمانند که این موضوع نیز تا حدود زیادی به نحوهی استخراج چربی، غنیسازی آن و چگونگی تزریق مجدد آن بستگی دارد. ژل ها ماندگاری 9 ماه تا یک ساله را دارند و بعد از یک سال نیاز به تمدید دارند. پس این نکته را در نظر داشته باشید که این پف و ورم بیش از اندازه، فقط در چند روز اول به چشم می­آید و عموماً بعد از گذشت دو هفته به طور کامل رفع می­شود.

به دو دسته کلاژن و هیالورونیک اسید تقسیم بندی می شوند. درست است که هیالورونیک اسیدها به صورت طبیعی در بدن وجود دارند اما این مواد به عنوان یک ماده خارجی محسوب می شوند و احتمال واکنش بدن در برابر آنها پس از تزریق وجود دارد. چربی ها معمولا از بافت بدن خود فرد دریافت می شود و به عنوان سلول بنیادی عمل می کند. پس از سه بار تزریق چربی به فاصله 3 تا 6 ماه این چربی به عنوان بافت طبیعی به صورت مادام العمر در همان ناحیه باقی می ماند.

بهطور معمول، نتایج پیوند چربی بهطور چشمگیری نسبت به پرکنندههای پوستی طولانیتر است. این امر بهطور معمول شامل حجم بسیار کمتری از برداشت چربی است. دلیل این کار این است که در حدود یکسوم از چربیهای تزریق شده به تدریج جذب میشوند و مابقی آنها به طور موفقیتآمیز پیوند خورده و باقی میمانند و بنابراین حجم ایجاد شده با تقبل هزینه تزریق چربی به تدریج تا 25 درصد کاهش پیدا میکند.

همانطور که گفته شد جهت سم­زدایی موتور دستگاه آب را یونیزه ( یونیزاسیون) میکند. همانطور که بیان شد روش های مختلفی در جوانسازی پوست وجود دارد. امگا ۳ از جمله چربی های مفید است که در برخی ماهی ها مانند سالمون و ماهی تن و همچنین در گردو و گیاه کتان وجود دارد . اصولا جگر یا کبد، یکی از لذیذترین بخشهای گاو یا گوسفند برای تهیه کباب است که هر کس آن را بنا بر ذائقه خود به روشهای مختلفی طبخ میکند؛ از آن جمله میتوان به کباب جگر، جغور بغور، پاته جگر و…

جگروز را روی حرارت ملایم زغال های گداخته کباب کنید. وز يعني همان پرده نازکي که روي ديافراگم گوسفند را مي پوشاند، به هنگام کباب شدن جگر روي آتش سرخ شده و چربي آن با طعم جگر مخلوط مي شود که درنهايت مزه دلچسبي به جگر مي دهد. مقاومت انسولین باعث میشود که فرد در معرض خطر سندرم متابولیک قرار بگیرد و به همین ترتیب، به برخی خطرات دیگر؛ مانند حملات قلبی، سکته، دیابت، فشار خون بالا، کبد چرب و کلسترول بالا دچار گردد. تنها روشی که بتوان به وسیله ان گودی و سیاهی دور چشم را درمان کرد استفاده از روش تزریق چربی می باشد.

حتما در سالاد خود از خیار استفاده کنید چرا که با داشتن مقدار مناسبی ویتامین و فیبر، علاوه بر سم زدایی بدنتان، به لاغری شما هم کمک خواهد کرد. در صورتی که شما مشکل یا بیماری جدی مانند دیابت، فشار خون بالا، مشکلات خونریزی، بیماری قلبی یا افسردگی شدید داشته باشید، کاندید مناسبی برای این عمل نیستید. این بیماری میتواند باعث نارسایی کبدی، نارسایی کلیه، عفونت شدید و یا خونریزی شود. چگونه رژیم غذایی میتواند به پیشگیری یا درمان بیماری کبد چرب کمک کند؟ 10 .از دیگران کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید